Честит 1 юни на всички пораснали и малки чудеса на Ин витро АГ център „Димитров“!
💕Бъдете здрави, безгрижни и изпълнени с детско любопитство.
❤️Честит празник и на вашите прекрасни родители – благодарим ви, че ни се доверихте.
😍Вашите усмивки са нашата най-голяма награда!

