Благодарим Ви за емоцията, която усетихме на този специален ден за семейството на Дарин и Радослав.
Публикуваме без редакция написаното от тях:
„Благодаря, че вие прекрасни хора, начело с прекрасния покоен вече д-р Йосиф Димитров, създадохте това ДВОЙНО чудо преди четири години!
Благодаря, че не ни оставихте за миг да се сломим и поддържахте вярата ни, че ще имаме деца!
Благодаря, че сбъднахте МЕЧТАТА ми и ме направихте майка!
Вие сте БОЖИЯТА РЪКА! Прекланям се пред всички вас!
БЛАГОДАРЯ за ДАРИН и РАДОСЛАВ!, написа семейството на момчетата.
Благодарим Ви, че споделяте с нас миговете на щастие!

