Престижният форум с международно участие, който събира елита на тази област на медицината, се проведе в периода 5–8 март в гр. Казанлък.
📌По време на научната програма проф. Пламен Тодоров беше модератор на сесията, посветена на клиничната ембриология и генетика. В рамките на дискусиите бяха представени съвременни научни постижения, както и основните предизвикателства и перспективи за развитие в тази важна област на репродуктивната медицина.
📌Участие във форума взеха и специалисти акушер-гинеколози от клиниката – д-р Ибрям Ибрям и д-р Цветозар Механджиев.
Участието на специалистите от Ин витро АГ център „Димитров“ в подобни научни форуми е част от стремежа на екипа да следи най-новите тенденции и да прилага съвременни методи в практиката, в полза на пациентите.
Организатор на конгреса е Българската асоциация по стерилитет и репродуктивно здраве.

